KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464201
nr 1346 4201
HG Carlström. Stockholmsmotiv, Söder Mälarstrand. Signerad. Olja på pannå, 37x44cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:59:52
100 kr
250 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)